KURUMSAL

Doğru Varlık Yönetim A.Ş. hakkında.

Hakkımızda

Varlık Yönetim Şirketleri 5411 sayılı Bankacılık Kanununun 143. maddesi kapsamında ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun gözetim ve denetiminde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Doğru Varlık Yönetim A.Ş. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafından 04.04.2019 tarih ve 8322 sayılı Kurul kararı ile faaliyetine başlamıştır.

Güçlü sermaye yapısı sahip olan Doğru Varlık Yönetim A.Ş., Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’nun (BDDK) gözetim ve denetiminde faaliyet gösteren, finansal borçların yapılandırılmasında uzman, sektöre yeni dinamikler ve yenilikler kazandıracaktır.

Ödenememiş ve tahsili gecikmiş alacakların yeniden yapılandırmasını ana faaliyet alanı olarak seçen Doğru Varlık Yönetim A.Ş., güçlü öz sermayesi, deneyimli kadrosu ve destek verdiği tüm alanlarda, sorumluluklarının bilincinde, insana saygılı, topluma öncü ve örnek olmaya çalışan bir vizyonla hareket etmekte, ekonomiye katkı ve istihdama katkı sağlamaktadır. Kurumsal sosyal sorumluluk stratejisi, yürüttüğü projelerle, toplumun refah düzeyini geliştirmek ve gelişimin ekonomik, kültürel, sosyal ve çevresel açıdan sürdürülebilirliğini sağlamaktır.

FAALİYET ALANLARIMIZ

ALACAK - BORÇ YÖNETİMİ

Bankalar, özel finans kurumları , diğer mali kurumlar ile kredi sigortası hizmeti veren sigorta şirketlerinin söz konusu hizmetlerinden doğan alacaklarının temlik alınması, satılması, satın alınan alacakların borçlusundan tahsil edilmesi, varlıkların nakde çevrilmesi ve bunların yeniden yapılandırılması,

VARLIK YÖNETİMİ

Portföyümüzdeki gayrimenkul, menkul veya sair mal, hak ve varlıkların satışı, işletilmesi, kiralanması, devir alınan varlıkların nakde çevrilmesi ve geliştirilerek ekonomik değerlerinin artırılması.

YÖNETİM DANIŞMANLIĞI

Tüm Finansal kurumlarda bulunan borçlarınızın durumu ve ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde inceleyip analiz ederek, bunların yeniden yapılandırılması ve üçüncü kişilere satışında danışmanlık ve aracılık hizmeti verilmesi.

Sorunların tespit edilmesi ve çözüme kavuşturulması, hizmet verilen müşterilere gerektiği durumlarda ilave finansman/sermaye sağlanması, nakit akışı ve borç yönetimi başta olmak üzere benzeri konularda yönetim danışmanlığı hizmeti sunulması.

DANIŞMANLIK HİZMETİ

Şirketlere Kurumsal ve Finansal yeniden yapılandırma alanlarında danışmanlık hizmeti verilmesi,

Şirketler ile yerli ve yabancı yatırımcıları buluşturarak modern standartlarda danışmanlık hizmeti sunulması

İnsan Kaynakları Politikamız

Doğru Varlık ailesi olarak yenilikçi ve büyümekte olan kuruluşumuzun en önemli yapı taşı insan kaynağıdır. Bu bilinçle kurum kültürüne uygun, ilgili pozisyonun gerektirdiği yetkinliklere sahip adayların seçilmesi için özen gösteriyoruz. Tüm adaylar için adil şeffaf ve objektif değerlendirmeler ışığında nitelikli ve kaliteli işe alım süreci yürütüyoruz.

İşe Alım Süreçlerimiz

Doğru Varlık Ailesi’ne yeni katılan çalışma arkadaşlarımızın ilk gün heyecanına ortak oluyor; temel ve mesleki oryantasyon programları ile işe uyum süreçlerini kolaylaştırıyoruz. Çalışanlar arasında ayrımcılığın olmaması, din, dil, ırk ve cinsiyet ayrımı yapılmaması ve çalışanların şirket içi fiziksel, ruhsal ve duygusal kötü muamelelere karşı korunması için önlemler almaktayız.

İşe alım süreçlerinde uyguladığımız yöntemler

Yetkinlik Bazlı Mülakat

Yetenek ve Mesleki Testler

Ücret ve Yan Haklarımız

Doğru Varlık Yönetim A.Ş.'de ücretlerin gizliliği ile birlikte adilliği de göz önünde tutmaktadır. Amacımız, çalışanlarımızın gösterdikleri performansı ve yarattıkları değeri, rekabetçi ve yüksek performansı ödüllendirmeyi hedefleyen ücretlendirme ve sosyal haklar uygulamalarıyla desteklemektir.

İşe Başvuru Formu

Siz de bu ailenin bir parçası olmak ve kariyer fırsatlarımızdan yararlanmak için insankaynaklari@dogruvarlik.com adresimize *** özgeçmişinizi gönderebilirsiniz.

***Kendi isteğinizle gönderdiğiniz CV’niz deki kişisel verilerinizi belirtilen şekillerde işlenmesi koşullarını onaylamış oluyorsunuz. Mail göndermeden önce aydınlatma metnini okuyup onayladıktan sonra paylaşınız.